Úspěchy dětí

Magdalenka opět uspěla

V neděli 13. října proběhlo v Hluku oblastní kolo dětské pěvecké soutěže v lidové písni. V kategorii 10 -15 let (soutěžilo 27 zpěváků a zpěvaček) měla zastoupení i Vrbice. Magdalena Grégrová opět potvrdila své pěvecké kvality a skončila na 3. místě. Magdi, gratulujeme!

Zpěváček Hanáckého Slovácka 2019

V neděli 17. března 2019 proběhla ve Ždánicích pěvecká soutěž Zpěváček Hanáckého Slovácka. Uspěla v ní děvčata z Vrbice. Magdalena Grégrová si vyzpívala postup do dalšího kola a Hana Varmužová získala za svůj výkon Cenu cimbálové muziky. Děvčata, GRATULUJEME!

Jakub Hošek získal 1. místo

Kuba se stal nejlepším počtářem v okresním kole matematické olympiády žáků 5. ročníků, které se konalo na konci ledna 2019 ve Velkých Pavlovicích. GRATULUJEME!!!

Vojta Janošek opět uspěl

V neděli 18. března 2018 odpoledne se v kulturním domě ve Ždánicích konala soutěž dětských zpěváčků lidových písní Zpěváček hanáckého Slovácka. Vrbici letos zastupoval pouze jeden soutěžící Vojta Janošek, který zvítězil v kategorii děti 10-15 let. Vyzpíval si tak postup do Zpěváčka Slovácka. Vojto, gratulujeme!

Ždánice 2017

V neděli 9. dubna se ve Ždánicích konala postupová soutěž "Zpěváček hanáckého Slovácka", která měla hodně silné vrbecké zastoupení. Zazpívalo tu 8 dětí z Vrbice ve třech kategoriích ( 6 - 9 let, 10 - 15 let, duety). Magdalenka Grégrová si vyzpívala 1. místo, Hanička Varmužová ve stejné kategorii obsadila 3. místo. Terka Bílková a Magdalenka Grégrová si v duetech vyzpívaly 2. místo a Vojta Janošek získal Cenu starosty Ždánic za vynikající pěvecký výkon. V kategorii 10 - 15 let byl nejmenším zpěvákem ze všech ale hlasem rozhodně ne. GRATULUJEME!